Współpraca Technogym z marką Dior. Limitowana edycja produktów

Współpraca Technogym z marką Dior. Limitowana edycja produktów

Technogym i Dior połączyły siły, aby stworzyć ekskluzywną, limitowaną serię produktów fitness do domu, których wspólnym celem jest propagowanie stylu życia opartego na wartościach zdrowia oraz doskonałości. Limitowane produkty od stycznia będą dostępne w butikach Dior na całym świecie.

Innowacja Technogym spotyka się z elegancją Diora, tworząc ekscytującą serię limitowanych produktów. Seria obejmuje bieżnię, wielofunkcyjną ławkę oraz piłkę wellness. W wyniku spotkania Centrum Badań i Innowacji Technogym z zespołem kreatywnym Dior, trzy najbardziej kultowe produkty Technogym zostały udoskonalone z udziałem marki Dior, aby stać się symbolami doskonałości i dbałości o szczegóły, ucieleśniając wartości i kulturę podzielaną przez obie marki.

Wyprodukowane we Włoszech w Technogym Village , specjalne proukty odzwierciedlają wzajemne zaangażowanie w inspirowanie stylu życia, który łączy ćwiczenia fizyczne i styl, aby zmotywować ludzi do szczęśliwszego i zdrowszego życia.

Nerio Alessandri – założyciel Technogym powiedział: „ Ten wspólny cel doskonałości ożywia limitowaną serię innowacyjnych produktów Technogym zinterpretowanych z unikalnym urokiem Maison Dior. Stworzony, aby inspirować nowe pokolenia, oferuje również ludziom możliwość przeżycia wyjątkowego i nieodpartego doświadczenia ”.
 
Dostępne wyłącznie w butikach Dior na całym świecie od stycznia 2022 roku, seria Dior i Technogym Limited Edition zawiera:

1. TECHNOGYM MY RUN FOR DIOR

Stylowa, kompaktowa i cicha bieżnia łączy się z tabletem i oferuje szeroką gamę treningów biegowych oraz spacerów na żądanie. Umieszczając tablet na konsoli MYRUN, użytkownicy mogą wybrać trening na żądanie swojego ulubionego trenera. 

2. TECHNOGYM BENCH FOR DIOR

Ta innowacyjna ławka oferuje maksymalną różnorodność opcji ćwiczeń na małej przestrzeni. Jego innowacyjna konstrukcja obejmuje serię hantli i gum, które umożliwiają wykonywanie ponad 200 ćwiczeń, dzięki obszernej bibliotece treningów na żądanie dostępnych w aplikacji Technogym. 

3. TECHNOGYM BALL FOR DIOR

Piłka Technogym Ball została zaprojektowana tak, aby utrzymać użytkowinka w ruchu nawet podczas siedzenia.

Marki premium łączą siły

Sprzedaż domowego sprzętu do ćwiczeń wzrosła podczas pandemii, ze względu na obawy związane z koronawirusem. Lockdown spowodował, że dostęp do siłowni stał się mocno ograniczony dla klientów. Partnerstwo z Diorem jest częścią próby utrzymania marż przez firmę z Ceseny poprzez skupienie się na sprzęcie z najwyższej półki.

Firmy luksusowe coraz częściej poszukują nowatorskich sposobów na przyciągnięcie nowych klientów. Burberry tymczasowo przerobiło tego lata klub na plaży na Ibizie, dekorując leżaki i ręczniki swoim logo, a Cheval Blanc z LVMH otworzył niedawno hotel w Paryżu ze spa marki Dior.

Akcje Technogym wzrosły aż o 1,5% w Mediolanie, co daje firmie wartość rynkową około 2 miliardów euro (2,3 miliarda dolarów). Maszyny do ćwiczeń firmy znajdują się obecnie w około 80 000 centrów fitness i 500 000 prywatnych domach na całym świecie.

źródło: Technogym, Bloomberg


Drukuj   E-mail