Klienci nabici w butelkę, BodyTEC 20+ upada z hukiem...

Klienci nabici w butelkę, BodyTEC 20+ upada z hukiem...

Instruktorzy bez pracy, klienci bez treningów i pieniędzy. Tak jedna z niegdyś prężnie działających sieci treningu EMS BodyTec 20 i Body Ten 20 + rozprawiła się z ludźmi, którzy zaufali tej marce.

Szumne zapowiedzi budowy fitnessowej potęgi naśladującej niemieckie standardy okazały się wydmuszką. Początkowa agresywna, bezkompromisowa kampania reklamowa prowadzona przez odpowiedzialnych za rozwój sieci w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu, Katowicach i Częstochowie przyniosła efekt w postaci Klientów, którzy nie byli wystarczająco czujni. Zakup karnetów długoterminowych na treningi z wykorzystaniem technologii EMS wiązał się wielokrotnie z zaciąganiem bankowych pożyczek, które jak mówi nam jeden z oszukanych, były wręcz sugerowane. 

źródło: www sieci

Kiedy bańka biznesu została nadmuchana do granic, zaczęła pękać. Po kolei, z dnia na dzień, z fitnessowej mapy zaczęły znikać kolejne studia z Warszawy, Wrocławia i Łodzi, zostawiając zszokowanych Klientów z niewykorzystanymi treningami i długiem do spłacenia a trenerów bez pracy i kasy. W sieci internetowej, na portalach społecznościowych, pojawiły się grupy dla osób pokrzywdzonych przez spółkę z o.o.

źródło: Facebook

"...czy na tej grupie są aktualni pracownicy ze studiów, które nie zostały jeszcze zamknięte? Czy otrzymaliście już wypłaty (KTÓRE MIAŁY WPŁYNĄĆ.....) Co robić? ....))

 

"... Cześć, dziś miałam mieć trening w Katowicach na szczęście jeden z ostatnich - pusto ciemno. Ostatnio namówiłam koleżankę na zakup karnetu. Doradźcie co zrobić aby odzyskać kasę ?...))

 

źródło: Facebook

Trwa walka Klientów o odzyskanie pieniędzy zainwestowanych w dobrą firmę i zdrowie, jednak kompletnie bezmyślnie bo na kredyt. Na stronie internetowe Body Ten 20+ pojawiło się jedynie oświadczenie prasowe sieci, że Body Ten 20+ składa wniosek o upadłość i i jest im przykro. Tak upada nadmuchany balon, który niegdyś reklamowali intensywnie niektórzy dostawcy sprzętu fitness, w tym urządzeń wykorzystywanych przez sieć. Były wywiady, targi, zapowiedzi i zaszczyty na łamach pism branżowych. Został smród...

źródło: www sieci

 

 

Przykład BodyTec 20 i BodyTec 20+ powinien też być ostrzeżeniem i nauczką dla wszystkich, którzy są nakłaniani do zaciągania finansowych zobowiązań długoterminowych w imię dobrego zdrowia i lepszego jutra. 

 

 

 

 

 

S

 

 

 

 


Drukuj   E-mail