Kolekcja 4F i Anny Lewandowskiej. Wierzymy, że wyjątkowość jest naszą supermocą.

Kolekcja 4F i Anny Lewandowskiej. Wierzymy, że wyjątkowość jest naszą supermocą.

Kolejna kolekcja ubrań sportowych przygotowana we współpracy Anny Lewandowskiej z marką 4F trafiła do sprzedaży. Ambasadorka po raz kolejny wcieliła się w rolę projektantki przygotowując ubrania, które mają podkreślać kobiecość niezależnie od rozmiaru i dodawać siłę.

Możemy być różne. Możemy mieć różne kształty i rozmiary. Możemy kierować się różnymi motywacjami i celami, ale łączy nas poczucie wspólnoty oraz pasja do zdrowego stylu życia. Wspieramy się i pomagamy sobie nawzajem stawiać czoła codziennym wyzwaniom. Przekraczamy swoje granice i inspirujemy innych do tego samego. Razem jesteśmy nie do zatrzymania.

ONE VOICE, A MILLION IMPACTS

12 dziewczyn. 12 różnych sylwetek, powodów do ćwiczeń i planów. 12 fighterek, które na co dzień ćwiczą z Anną Lewandowską, a tym razem wzięły udział we wspólnej sesji zdjęciowej. Łączy je zamiłowanie do sportu, zdrowego odżywiania i codzienna dawka motywacji, którą dostają od Ani. Ambasadorka 4F zbudowała niepowtarzalną społeczność dziewczyn, która opiera się na wspólnej pasji, kobiecej sile i wsparciu.

FUNKCJONALNOŚĆ

Płaskie szwy, elastyczne, miękkie dzianiny i panele wentylujące zadbają o Twoją skórę i swobodę ruchów podczas treningu.

KOLEKCJA

W kolekcji ubrań znalazły się między innymi asymetryczne biustonosze, krótkie longsleevy, luźne szorty, trendy bikery i legginsy z wysokim stanem podkreślające kobiecą sylwetkę.

DESIGN

Kobiecy design, dopasowane kroje i delikatna paleta kolorystyczna mają za zadanie dodać pewności siebie.

TECHNOLOGIE

Lekkie, oddychające materiały o właściwościach szybkoschnących zapewnią szybkie odprowadzanie wilgoci i komfort podczas każdego rodzaju wysiłku fizycznego.

W ślad za Anną Lewandowską poszedł także Robert Lewandowski, który w marcu bieżącego roku także promował kolekcję dedykowaną mężczyznom. Informacja o podjęciu współpracy marketingowej między marką 4F a sportowcem została ogłoszona w styczniu i jak wówczas podano ma mieć charakter długofalowy. Ambasadorami marki są także siatkarz Wilfredo Leon, tenisista Łukasz Kubot, biatlonistki Paulína Fialková i Kamila Żuk, lekkoatletki Martyna Kotwiła i Adrianna Sułek.


Drukuj   E-mail