Marka modowa Zara wkracza do branży fitness

Marka modowa Zara wkracza do branży fitness

Znana marka modowa Zara wkracza do branży fitness. Wszystko dzięki partnerstwu jakie podjęła z TRX Training Club. To kolejna współpraca firmy odzieżowej z producentem urządzeń do treningu. Całkiem niedawno pisaliśmy o wspólnym projekcie Dior oraz Technogym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Współpraca Technogym z marką Dior. Limitowana edycja produktów


TRX Trainer będzie teraz dostępny w brytyjskich sklepach ZARA w londyńskim Westfield Stratford, w Thurrock i Trafford w Manchesterze, a także w ośmiu innych miastach na całym świecie.

Klienci ZARA mogą również subskrybować zastrzeżoną cyfrową platformę fitness TRX, uzyskując wyłączny dostęp do sześciomiesięcznego okresu nieograniczonych treningów na żądanie. W ramach współpracy dyrektor ds. brandingu TRX Training Club, Niko Algieri, stworzył również ekskluzywne treści treningowe wyłącznie dla Zary.

Algieri skomentował partnerstwo słowami: „Kiedy stworzyliśmy Klub Treningowy TRX podczas globalnej pandemii, naszym celem zawsze było pomaganie ludziom stać się bardziej aktywnymi na całym świecie. To partnerstwo z ZARA umożliwia nam podniesienie poziomu tego, co robimy w tej przestrzeni i dotarcie do zupełnie nowych odbiorców – potencjał tutaj jest ogromny i nie możemy się doczekać, aby go odkryć. 

Brent Leffel, dyrektor generalny TRX, dodał: „Cieszymy się, że możemy współpracować z jedną z najbardziej znanych marek na świecie i być częścią nowej gamy ZARA Athletic. Treningi w domu z pewnością nie znikną, a my połączyliśmy siły z ZARA, aby wyposażyć ludzi we wszystko, czego potrzebują, aby ćwiczyć zgodnie z ich harmonogramem. Wierzę, że możemy nawrócić jeszcze więcej entuzjastów fitnessu, a wraz z ZARA możemy zapewnić klientom najwyższy komfort, a także dostęp do treningów wszelkimi możliwymi sposobami – w domu lub w podróży”.

Marka Zara w związku z podjętą współpracą przygotowała dedykowaną kolekcję ubrań sportowych ZARA Athletic.

źródło: media


Drukuj   E-mail