Nowa kolekcja 4F x RL9 już dostępna

Nowa kolekcja 4F x RL9 już dostępna

Nowa kolekcja ubrań w stylu sportowym stworzona we współpracy z Robertem Lewandowskim, a przygotowana przez markę 4F jest dostępna w sklepie internetowym oraz w aplikacji już od 10 grudnia. W salonach pojawi się ona w środę, 15 grudnia.

4F x RL9: Drop 3 to sportstylowa, inspirowana techniką i nowoczesnymi autami kolekcja zimowa. Centralnym elementem jej stylistyki jest spójna, monochromatyczna kolorystyka (kolory: czarny, granatowy, ciemnoniebieski, błękitny, szary i biały). W tej odsłonie kolekcji znalazły się kurtki puchowe, ciepłe bluzy, spodnie dresowe, oraz koszulki w trzech modelach.

Projektując tę część 4F x RL9, jesteśmy wierni założeniom designu kolekcji. Stąd właśnie m.in. materiały ponadprzeciętnej jakości z wykończeniami używanymi dotychczas w odzieży funkcyjnej. Nowa kolekcja jest jednocześnie zdecydowanie najnowocześniejszym projektem powstałym w ramach naszej współpracy z Robertem Lewandowskim. Nowy projekt logo inspirowany jest siatką techniczną auta, a jego odblaskowy efekt jest nawiązaniem do świateł reflektorów. Innowacją jest również motyw cyfry 9, który designem przypomina światła eleganckiego sportowego auta. Pod wpływem rzucanego na nie światła nadruki stają się odblaskowe - mówi Magdalena Stępień-Łyga, Senior Brand Director, 4F.

 

Jakość i wytrzymałość

Charakterystycznymi właściwościami kolekcji są wysoka jakość i wytrzymałość odzieży. Osiągnięto je m.in. dzięki zastosowaniu bawełny pima, czyli specjalnej odmiany bawełny o włóknach dłuższych i cieńszych, niż w przypadku konwencjonalnego materiału. Dodatkowo zabezpieczenie antybakteryjne pozwala materiałowi zachować większą świeżość, a wykończenie zapobiegające zagnieceniom sprawia, że ubrania zawsze pozostają w idealnym stanie.

Dla młodszych fanów

Równolegle do głównej kolekcji, w sklepach internetowym i stacjonarnym dostępne będą ubrania RL9 Junior. Zaprojektowano je z myślą o chłopcach w wieku 7-15 lat. To pierwsze przedsięwzięcie zrealizowane z myślą o młodszych fanach Roberta Lewandowskiego.

Wcześniejsze kolekcje

Wcześniej w tym roku do sklepów trafiły dwie kolekcje powstałe we współpracy Lewandowskiego z marką 4F: w marcu kolekcja w klimacie sportowym, natomiast w październiku kolekcja treningowa. Dzięki wirtualnej przymierzalni klienci 4F mają możliwość oglądania kolejnych propozycji z kolekcji 4F x RL9 na cyfrowym awatarze najbardziej rozpoznawalnego polskiego piłkarza.

 


Drukuj   E-mail