Charytatywne oblicze branży fitness

Charytatywne oblicze branży fitness

Coraz więcej firm, również z branży fitness, angażuje się w działania charytatywne i akcje społeczne. Oprócz budowania solidarności wśród klientów, poprawy wizerunku firmy, to przede wszystkim sam fakt pomagania zasługuje na pochwałę. Tym razem rzeszowska sieć klubów fitness Fitness For Life zorganizowała akcję krwiodawstwa, w którą angażuje przede wszystkim swoich klubowiczów, ale nie tylko.

Już w najbliższą niedzielę na parkingu klubu Fitness For Life przy ul. Hetmańskiej 40 w Rzeszowie pojawi się mobilny punkt poboru krwi RCKiK. Celem akcji jest pomoc potrzebującym. Dla wszystkich krwiodawców przewidziano nagrody.

Punkt poboru krwi będzie działał od 10:00 do 13:00. Organizator wydarzenia - sieć klubów Fitness For Life - zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w niedzielnej akcji. - Od lat propagujemy zdrowy styl życia. Chcemy pokazać swoim klubowiczom, że swoją formą wypracowaną podczas codziennych treningów, mogą również pomóc innym - podkreślają organizatorzy. - Spotkaliśmy się z entuzjastycznym odzewem klubowiczów. Z dnia na dzień w klubach FFL przybywa ochotników do oddania krwi - dodają.

Idąc za ciosem, Fitness For Life postanowiło zaprosić do akcji również osoby spoza klubów, które swoją świadomą postawą chciałyby pomóc najbardziej potrzebującym i wesprzeć akcję siłowni.

Wierzymy, że decyzja naszych klubowiczów jest świadoma i podyktowana chęcią niesienia pomocy, jednak z racji tak pozytywnego odzewu ze strony członków naszych klubów, postanowiliśmy zaprosić do akcji wieloletnich partnerów biznesowych. Marki takie jak Oshee, Olimp, Decathlon, Instytut Zdrowia i Urody „Twój Styl”, salon samochodowy „Nissan Autonix” czy sekcja sportowa Kettelbell Rzeszów, zadeklarowały się wesprzeć nas podczas organizacji tego wydarzenia, a także ufundować upominki dla wszystkich osób biorących w nim udział. Również sieć Klubów Fitness For Life przygotowała wartościowe vouchery, które będą upoważniały do skorzystania z naszych usług. To oczywiście nie jedyne benefity czekające na osoby oddające krew - powiedział Wiktor Jarek, dyrektor sieci Fitness For Life.


Drukuj   E-mail