Justyna Gościńska w Zarządzie Medicover Sport sp. z o.o.

Justyna Gościńska w Zarządzie Medicover Sport sp. z o.o.

Od września br. Justyna Gościńska objęła stanowisko Dyrektor Departamentu Sport i Fitness oraz Prezesa Zarządu Medicover Sport sp. z o.o., w Pionie Usług Biznesowych Medicover w Polsce. W Medicover jej głównym zadaniem będzie rozwój marki Medicover Sport – dostawcy pakietów sportowych, jak i wzrost biznesu sieci klubów fitness i siłowni należących do Medicover. 

 

Justyna Gościńska swoje doświadczenie zdobywała w międzynarodowych i polskich korporacjach. Jako manager z 20-letnim doświadczeniem efektywnie zarządzała wszystkimi procesami biznesowymi w obszarach marketingu, zakupów, e-commerce i sprzedaży dla takich marek jak: Levi Strauss, Monster Energy, 4F, Outhorn i Under Armour. Ostatnie doświadczenie zdobyła na stanowisku Dyrektor Generalnej i Prezes Zarządu GO Sport Polska sp. z o.o.

 

Justyna Gościńska będzie odpowiedzialna za realizacje strategicznych celów, jakie stoją obecnie przed marką Medicover Sport oraz sieciami klubów fitness i siłowni należącymi do Medicover w Polsce, w tym Well Fitness, Fit Arena, QuanFit, Fit Forma, Holmes Place, Premium Fitness and Gyms, McFIT i wybranymi klubami Calypso (prowadzonymi w systemie franczyzowym).

 

Jej celem będzie dynamiczny rozwój i wzmocnienie rynkowej pozycji oferty sportowej Medicover, która dziś obejmuje:

 

  • pakiety sportowe z dostępem do 4,4 tysiąca obiektów sportowych i rekreacyjnych na terenie całej Polski,
  • sieci klubów fitness i siłowni, obejmujących obecnie ponad 100 lokalizacji.

 

 

Sport jest nieodłącznym elementem życia coraz większej grupy Polaków niezależnie od wieku czy miejsca zamieszkania. Dla wielu to przede wszystkim podstawa nie tylko dobrego samopoczucia, ale i zdrowia. Od zawsze chętnie podejmuję wyzwania zarówno sportowe jak i biznesowe. W Medicover moim głównym celem jest opracowanie i wdrożenie strategii zapewniającej rozwój sportowej części biznesu. Ważna jest dla mnie kontynuacja budowania silnej marki, wzmacnianie wiarygodności w odbiorze klientów i ich zaangażowanie – mówi Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sport i Fitness, Prezes Zarządu Medicover Sport sp. z o.o., w Pionie Usług Biznesowych Medicover w Polsce.

Justyna Gościńska będzie raportować bezpośrednio do Artura Białkowskiego, Dyrektora Zarządzającego ds. Usług Biznesowych, Członka Zarządu Medicover sp. z o.o.

Medicover w swojej strategii rozwoju stawia na ekspansję marki Medicover Sport oraz dalszą konsolidację infrastruktury fitness w Polsce, jak i umocnienie pozycji w obszarze oferty sportowej. Nowo utworzone stanowisko Dyrektor Departamentu Sport and Fitness jest odpowiedzią na duży wzrost zainteresowania sportem wśród polskiego społeczeństwa, a wraz z tym sprzedaż pakietów sportowych Medicover Sport oraz sieci klubów fitness i siłowni pozyskanych do tej pory przez Medicover – komentuje Artur Białkowski, Dyrektor Zarządzający ds. Usług Biznesowych, Członek Zarządu Medicover sp. z o.o.

 

 

*materiał prasowy


Drukuj   E-mail