Sieć klubów fitness Just GYM otwiera swoją 33. lokalizację w Lubinie

Sieć klubów fitness Just GYM otwiera swoją 33. lokalizację w Lubinie

 14 marca 2024 roku ogólnopolska sieć klubów fitness Just GYM otworzyła kolejne centrum fitness, tym razem w Lubinie w województwie dolnośląskim. Powierzchnia nowo otwartego obiektu to ponad 1500m2, a jego lokalizacja to nowo otwarta hala Selgros, która od pierwszego dnia swojej działalności przyciąga tłumy.

Lubin to kolejne miasto na naszej mapie i otwieramy tu naszą siłownię zaledwie tydzień po ostatnim otwarciu - mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM. Położenie w pasażu handlowym Selgros idealnie wpisuje się w naszą koncepcję pełnej dostępności i wygody dla naszych klientów - dodaje Paweł Ciszek.  Zależy nam, aby nasze kluby lokowane były w miejscach, które mieszkańcy chętnie odwiedzają i w których mogą jednocześnie spełnić wiele potrzeb w jednym miejscu. Nowy Just GYM pozwala klientom na trening w dogodnym momencie, o każdej porze dnia i nocy. Działamy w systemie 24/7 dzięki automatyzacji, a nasi klienci nie muszą przy sobie posiadać karty członkowskiej, ani żadnego dokumentu, aby nas odwiedzić.

Cieszymy się z tego projektu, ponieważ jest to pierwszy klub naszej sieci w tym mieście. Liczymy, że klienci docenią przestrzeń, sprzęt marek premium oraz podzielenie klubu na strefy funkcjonalne, dzięki czemu każdy będzie się u nas czuł komfortowo i pewnie. Nadal nie zapominamy o idei zrównoważonego rozwoju. Standardem w naszych centrach fitness stała się optymalizacja zużycia wody i prądu oraz redukcja kosztów z jednoczesnym poszanowaniem środowiska. Rok 2024 zapowiada się bardzo obiecująco, jeśli chodzi o ekspansję, ponieważ już niedługo spodziewamy się kolejnego otwarcia w Lesznie oraz następnie w Tychach. Jest to rok wytężonej pracy, ale również ogromna radość z tak dynamicznego rozwoju - mówi Prezes Just GYM.

 

 

*materiał prasowy

 

 

____________________________________________________

 

 

www.receptanazdrowie.net.pl

 

 

 

 


Drukuj   E-mail