Sieć klubów fitness Just GYM zaczyna nowy rok otwarciem nowego klubu w Gdańsku.

Sieć klubów fitness Just GYM zaczyna nowy rok otwarciem nowego klubu w Gdańsku.

Ogólnopolska sieć klubów fitness Just GYM otworzyła swój 29. klub w Polsce, tym razem w Gdańsku. Powierzchnia nowo otwartego obiektu to blisko 2.400 m2 , co daje ogromne możliwości treningowe dla klubowiczów. Najnowsza lokalizacja to już drugi klub sieci Just GYM w Trójmieście, będące ważnym punktem na mapie Polski. Obiekt znajduje się na terenie CH Auchan Szczęśliwa. 

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej inwestycji - mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM. Gdański klub ma ogromną powierzchnię, dlatego poza naszymi standardowymi strefami treningowymi udało nam się tu umieścić specjalną strefę OCR i Street Workout - dodaje Paweł Ciszek. Tradycyjnie oferujemy naszym klientom najwyższą jakość sprzętu i infrastruktury, zapewniamy komfortowe szatnie wraz z prysznicami, bezpłatny dostęp do wifi na terenie klubu oraz bezpłatny parking tuż przed obiektem. 

 

 

Nadal działamy w duchu zrównoważonego rozwoju, optymalizujemy zużycie wody i prądu a także wykorzystujemy najnowsze technologie, które pozwalają nam być bardziej eko a przy tym ograniczać koszty zarządzania siecią. Już od pewnego czasu nasze nowe otwarcia klubów promują sportowcy, którzy po przez swoje postawę i osiągnięcia zachęcać do aktywności i przekazują jak ważny jest ruch w naszym życiu. Do współpracy w Gdańsku zaprosiliśmy lekkoatletę i reprezentanta Polski w sprincie Przemka Słowikowskiego. 

  

Mamy nadzieje, że nasz nowy obiekt w Gdańsku będzie stanowił idealne miejsce na trening dla gdańszczan, o każdej porze dnia i nocy - podsumowuje Paweł Ciszek.

 

 

*materiał prasowy


Drukuj   E-mail