Norbert Suros dołączył do teamu Dream Body EMS

Franczyzowa sieć studiów treningowych Dream Body EMS od początku swojego istnienia stawia na profesjonalizm i doświadczenie swoich trenerów. Nic dziwnego zatem, że do zespołu Dream Body EMS dołączył finalista Mistrzostw Polski w kulturystyce, zawodnik IFBB i certyfikowany trener personalny - Norbert Suros. Norbet Suros zaczął swoją przygodę z kulturystyką w 2016 roku i może pochwalić się m.in. zajęciem 5. miejsca na Mistrzostwach Polski 2016. Po krótkiej przerwie w karierze, Norbert Suros przygotowuje się obecnie do kolejnego startu na zawodach w lutym 2020. Choć kulturysta dołączył do teamu trenerów Dream Body EMS niedawno, zdążył już przetestować na sobie elektrostymulację spod brandu Dream Body EMS. Zapytany o wrażenia nie ukrywał, że był pozytywnie zaskoczony.

Myślałem, że to tak nie działa, ale byłem pod wrażeniem. Od lat trenuję na siłowni, jestem zawodnikiem i wiem jak to wszystko wygląda. Kiedy używałem elektrostymulacji i podnosiłem niewielkie ciężary, to mocno to odczułem, a na drugi dzień miałem zakwasy. Na siłowni podnoszę dużo więcej, a tu tylko 10 kilo i dało w kość.

Czy trening Dream Body EMS można wykorzystywać skutecznie w bodybuildingu? Norbert Suros uważa, że tak.

Przy tym treningu stymulujemy najgłębsze mięśnie, a na zwykłym, funkcjonalnym jest mało prawdopodobne, że tak pobudzimy mięśnie jak elektrostymulacją. Warto zrobić 2 razy w tygodniu taki trening.

Norbert Suros przyznaje, że wprowadzi tego rodzaju trening do swojego grafiku, a efekty wykorzystania przez niego elektrostymulacji będziemy mogli podziwiać już wkrótce, bo w lutym 2020.

Wielokrotnie podkreślaną zaletą treningu Dream Body EMS niewątpliwie jest krótki czas potrzebny do jego wykonania. Kompletny trening Dream Body EMS z rozciąganiem i relaksem zajmuje niecałe 30 minut.

To krótki czas, a efekt końcowy może być naprawdę bardzo dobry – podkreśla Norbert Suros.

Elektrostymulacja przy pomocy urządzenia myoFX EMS, stosowanego w studiach Dream Body EMS, pozwala na jednoczesne zaangażowanie do pracy najważniejszych grup mięśni, w tym mięśni głębokich, które często podczas klasycznego treningu nie są wykorzystywane. Dzięki treningom Dream Body EMS można wzmocnić mięśnie, zwiększyć swoją siłę, poprawić kondycję, pozbyć się tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz zbudować sylwetkę kulturysty.

Z  Norbertem Surosem swoje cele treningowe można osiągać w studiu Dream Body EMS w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Legionów 21/23