Poznaj "KORZYŚCI" ze współpracy z Fitness Music Power Media i graj legalnie

Korzyści ze współpracy z Fitness Music Power Media. Rozmowa z Izabelą Ciechalską z Fitness Music Power Media,

 

 

red: Od stycznia 2020r. Fitness Music i Power Media połączyły się - to fuzja czy wynik przejęcia? 

Izabela Ciechalska: To połączenie, którego celem był wzrost wartości firmy oraz jej silniejsza pozycja na rynku.  Dzięki temu pozyskaliśmy szerszą ofertę produktów, nowych odbiorców i dostawców. To naturalny proces w firmach , które mocno osadzone w jakiejś branży łączą się, aby budować coś większego.

Fitness Music od lat zaopatrywała kluby fitness, studia i siłownie w muzykę do zajęć grupowych. 

Dzięki fuzji dziś kompleksowo zajmujemy się mediami w klubie fitness. 

Właściciele i managerowie dostają od nas produkty i wiedzę na najwyższym poziomie. Pomagamy i wspieramy naszych klientów, aby tworzyli swoje biznesy w oparciu o najwyższe standardy.

Naszym najnowszym projektem jest kampania „Korzyści”, w której krok po kroku przedstawiamy nie tylko korzyści ze współpracy z nami, ale również prawne i legalne sposoby na odtwarzanie mediów w klubach. 

Celem kampanii jest przede wszystkim uświadomienie, jakie prawa i obowiązki spoczywają na właścicielach klubów fitness i siłowni w zakresie praw autorskich. Mówimy o tym, że odtwarzanie muzyki nie jest jedynie dodatkiem do prowadzonej działalności, ale ma wpływ na klientów, jakość usługi oraz jest jednym z wielu aspektów decydujących czy klient wróci. 

Izabela Ciechalska - CEO Fitness Music Power Media

 

Właściciele klubów traktują opłaty za muzykę raczej jako kolejny koszt, a nie korzyść.

Codziennie odpowiadamy na dziesiątki pytań i każde jest ważne. Nasi klienci chętnie rozmawiają z nami na tematy, których nigdy nie poruszyliby z inspektorami OZZ.  Zachęcamy do kontaktu, bo naszą misją jest wyposażenie właścicieli w wiedzę.

Dziś nasi specjaliści obliczają, za darmo, stawki do ZAiKS wszystkim zainteresowanym, jeśli dziś ich jeszcze nie płacą. To samo robimy ze stawkami dla STOART i ZPAV – porównanie tych opłat szokuje, ale otwiera oczy. 

Uwierz mi, korzyści, które proponujemy stanowią bazę wiedzy i gotową receptę dla firm, które odtwarzają muzykę. Mając pełną wiedzę, świadomie decydujesz o tym, jaki produkt będzie najlepszy dla twojej firmy. Parafrazując „wiedzieć znaczy rozumieć”.

Na naszym fanpage’u FitnessMusic-PowerMedia pokazujemy zestawienie opłat – prosta matematyka pokazuje realne oszczędności do 15 tys. zł rocznie.

Usługi, o których mówimy, pozwalają na korzystanie z innowacyjnych rozwiązań za najlepszą cenę w Polsce.

Więc co tydzień, udostępniamy pigułki informacyjne, aby nie przeładować ogromem informacji. 

 

Czy naprawdę inwestorzy otwierający klub , nie myślą o muzyce ?

Otwierając klub lub siłownię, w biznesplanie uwzględniamy wiele aspektów i zgłaszamy się do urzędów, instytucji, bo to wiedza powszechna. 

Cały czas się zastanawiam, czy nie zgłaszamy odtwarzania muzyki z niewiedzy, pobłażliwości czy braku znajomości ewentualnych konsekwencji? Czy to nasza polska przypadłość?

Wg mnie zbyt często regulujemy te opłaty dopiero po kontroli. Podpisujemy wtedy jednak umowy bardzo niekorzystne, zgadzamy się na kary, nie zagłębiając tematu i nie wiedząc, że można inaczej.

Jesteśmy ludźmi wywodzącymi się z kręgów artystycznych, tanecznych. Rodzaj odtwarzanej muzyki jest dla nas sensem samym w sobie. Staramy się podnosić świadomość, jak ważną rolę spełnia muzyka w biznesie. Wiele milionów zainwestowano w badania wpływu muzyki na decyzje zakupowe klientów.

Managerowie, właściciele dbają o wizerunek klubu, o jego zewnętrzność – my mówimy „zadbajcie o jego duszę„

Ponadto polski instruktor ma dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i doświadczenia światowego lidera na rynku.

 

Jestem ciekaw, jak rynek odebrał projekt nowej TV specjalnie dla klubów fitness ?

Rozwiązania i usługi, które proponujemy są bardzo innowacyjne. Wchodząc na rynek z nową technologią trzeba przekonać klienta, że taki jest dziś kierunek rozwoju, że tak korzysta się z mediów w klubach na całym świecie. TV Power Media totalnie zmienia myślenie na temat wykorzystania monitorów w klubie. Ci którzy już korzystają są bardzo zadowoleni, polecają nas , a my staramy się być coraz lepsi.

Wszystkie informacje znaleźć można na naszej stronie www.powermedia.fitness 

Rozmawiając z Tobą czuję olbrzymią misję, energię tego co chciałabyś przekazać dalej?

Bo firma nasza to grupa ludzi zakręconych muzycznie, sportowo i energia rozpiera nas nawet w poniedziałkowy poranek. 

Raz jeszcze zachęcam do wszystkich do zadawania pytań. Dzwońcie, piszcie, jesteśmy dla was. Bez zobowiązań, możecie nas potraktować jako darmowa porównywarka cen i ofert 😊 

Działamy na dość konkurencyjnym rynku, ale nie obawiamy krytyki, bo tylu gustów ilu ludzi.

O muzyce mówić można dużo, ale nie zawsze trafnie, dlatego udostępniamy darmowe odsłuchy, demo, darmowe korzystanie z produktów. Dobry produkt sam się obroni.

 

kontakt:

Fitness Music Ltd
tel.: 693 631 518
www.powermedia.fitness
www.fitnessmusic.com.pl

 

rozmawiał Michał Solarz