I have a Dream...

881952F0 0A66 4F39 93AB 8A421821ADDF

        Wielu z nas marzy o własnym biznesie. Optymalnym rozwiązaniem jest, aby inwestycja nie była kosztowna i ryzykowna, a jednocześnie przynosiła dochody, nie generując strat. Takie możliwości daje franczyzowy model sieci studiów treningowych Dream Body EMS, w których wykorzystywana jest technologia elektrostymulacyjna.

 

         Pierwsza w Polsce franczyzowa sieć mikrostudiów treningu personalnego, w których wykorzystywana jest bezprzewowodowa technologia elektrostymulacyjna (EMS), daje szansę prowadzenia działalności, niezależnie od kolejnych obostrzeń i wprowadzanych ograniczeń. To w obecnym czasie stanowi olbrzymią zaletę. Wszyscy, którzy zdecydują się na stworzenie sobie szansy rozwoju i zysku, mogą liczyć na pomoc fachowców.  Wsparcie w przygotowaniu biznes planu, szkolenia, ułatwienie pozyskaniu w razie potrzeby fachowych instruktorów - to tylko część elementów wspomnianej opieki. Nowi partnerzy Dream Body EMS od startu otrzymują praktycznie gotowy produkt, wymagający jedynie dopieszczenia i dopasowania do danego środowiska lokalnego. 

        Sieć ma już w tej chwili kilkadziesiąt lokalizacji w całym kraju i rozwija się w błyskawicznym tempie. Niezależność w gałęzi fitness jest dla wszystkich na wyciągnięcie ręki. Do otwarcia studia wystarczy niewielka przestrzeń, z małym zapleczem biurowym i socjalnym dla klientów. 50-60 metrów kwadratowych to wystarczająca powierzchnia. Niewielki koszt inwestycji, przy sprowadzeniu wysokiej jakości sprzętu, jest ustalany na indywidualnych spotkaniach, w zależności od oczekiwań przedsiębiorców. Po uzgodnieniach istnieje możliwość zakupienia sprzętu i tworzenia własnej struktury pod auspicjami marki Dream Body EMS. Marka jest rozpoznawalna i doceniona przez podopiecznych. Gwarantuje również wysoką jakość świadczonych usług, oraz wsparcie w każdej sytuacji.  Co więcej, pomoc oferowana jest również w prowadzeniu marketingu studia. Szkolenia prowadzą wysokiej klasy fachowcy z branży, np. Sebastian Goszcz z Espresso Fitness Business Solutions.

7849C1D1 5F66 4793 A3D9 C2F475E302A0

        Do nowej siedziby dostarczany jest sprzęt, personel wdrażany do działania przez specjalistów. Studia oparte są na treningu personalnym i istnieje możliwość doskonalenia własnych umiejętności i wiedzy na szkoleniach, jak i pozyskania fachowców w tej dziedzinie. Grupa docelowa potencjalnych klientów to osoby zabiegane, zapracowane, mające problem ze znalezieniem czasu na tradycyjny trening. Sprzęt umożliwia pobudzenie do działania praktycznie wszystkich partii mięśniowych. Jednostka treningowa trwa około 20 minut, a optymalna intensywność ćwiczeń to 1-2 razy w tygodniu. To znakomity sposób na uaktywnienie osób nielubiących trenować. Zajęcia stacjonarne doskonale sprawdzają się w okresie rehabilitacji i pracy np. z seniorami. Nowe technologie otwierają nowe horyzonty i są stworzone na potrzeby człowieka. Dream Body EMS bezpośrednio współpracuje z producentami sprzętu i wyposażenia niezbędnego do każdego klubu. Przekłada się to na dostępność tańszych produktów w przypadku poszerzania oferty dla klientów o inne stanowiska usługowe i uzupełnianie bazy treningowej. 

 

         Co jakiś czas organizowane są spotkania przedstawicieli studiów, na których jest okazja do poznania nowinek, zgłoszenia i szukanie rozwiązań przy bieżących problemach, czy poznania nowej oferty dostępnego sprzętu. Swoje kwalifikacje podnosi cały czas również pion szkoleniowy Dream Body EMS. W ostatnim okresie zajęcia i zjazdy prowadzone są w trybie on-line. W Polsce z usług szeroko rozumianej branży fitness korzysta kilka procent społeczności. Reszta mieszkańców kraju w większości nie ma pojęcia jakie możliwości daje innowacyjna technologia EMS. Dotarcie do tych osób to główne zadanie w rozwijaniu swojego własnego biznesu. Marzenia się spełniają, szczególnie gdy można liczyć na wsparcie Dream Body EMS.

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________

 

Zainteresowanych przyłączeniem do franczyzowej sieci Dream Body EMS zapraszamy do kontaktu:

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.dreambody.studio

 

*materiał partnerski