Targi FIT EXPO w grudniu 2021

fitexpo20211

 Komunikat w sprawie nowego terminu targów FIT EXPO

 

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie oraz wynikającymi z niej obostrzeniami, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o zmianie terminu jubileuszowej edycji targów FIT EXPO. Wydarzenie to, zaplanowane na listopad 2020 roku, odbędzie się w dniach 3-5 grudnia 2021 roku. 

 

Choć przyjdzie nam spotkać się dopiero pod koniec drugiej połowy roku zapewniamy, że zespół targów FIT EXPO cały czas pozostaje do dyspozycji wszystkich, którzy chcieliby aktywnie włączyć się w przygotowania przyszłorocznej edycji tego wydarzenia
i razem z nami promować świadomy i bezpieczny fitness. 

 

Do tej pory wraz z naszymi partnerami, w tym m.in. z Polskim Stowarzyszeniem Treningu Motorycznego oraz Polskim Związkiem Trenerów Personalnych; udało się nam, pod hasłem #RazemDlaSportu, zaplanować wiele rozwojowych inicjatyw, które niewątpliwie będziemy realizować w czerwcu. Jednocześnie, dodatkowe miesiące wykorzystamy, by opracować jeszcze ciekawszy program wydarzeń towarzyszących ekspozycji, przygotowany z myślą o potrzebach trenerów, fizjoterapeutów i rehabilitantów, dystrybutorów sprzętu sportowego, menedżerów klubów fitness, ośrodków sportowych, związków sportowych oraz osób zainteresowanych zdrowym stylem życia. 

 

Pragniemy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by tegoroczna edycja FIT EXPO została zorganizowana na poziomie satysfakcjonującym zarówno wystawców, jak i zwiedzających, a przede wszystkim w formule zapewniającej komfort wszystkim uczestnikom.

 

Już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w targach, które odbędą się w 2021 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Do zobaczenia w grudniu!

 

Zespół targów FIT EXPO

 

*materiały prasowe

 

Bez nazwy 1