Już w najbliższy poniedziałek (19.10) rusza NARODOWY TYDZIEŃ FITNESS!

 
 E84244B6 B3B1 4FE4 9920 7F4443AEC6B9

POLSKA FEDERACJA FITNESS we współpracy ze wszystkimi przedstawicielami branży fitness, zaprasza entuzjastów aktywnego i zdrowego trybu życia oraz wszelkie osoby, które jeszcze nigdy nie miały okazji odwiedzić obiektów takich, jak: kluby fitness, siłownie, szkoły tańca, szkoły sztuk walki oraz wiele innych – do dołączenia do NARODOWEGO TYGODNIA FITNESS! Inspiracją dla tego wydarzenia m.in. chęć edukacji społeczeństwa w Polsce, bez względu na wiek oraz udostępnienie jak największej ilości obiektów sportowych i rekreacyjnych bez żadnych opłat przez 7 dni w całej Polsce. W dniach 19.10.2020 – 26.10.2020 w placówkach uczestniczących w programie każdy będzie mógł skorzystać z usług w danym obiekcie beż żadnych opłat.

 

CEL AKCJI

Polska jest jednym z krajów o najniższym wskaźniku aktywności fizycznej w Europie, gdzie od ponad 3 lat w/w zmienna pozostaje na poziomie ok. 7% społeczeństwa. Polska Federacja Fitness, zrzeszająca przedsiębiorców z branży fitness, wychodzi naprzeciw wyzwaniu dot. edukacji społeczeństwa, aby w sposób praktyczny pokazać, że każdy z Nas potrzebuje ruchu. W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, powstała inicjatywa Narodowego Tygodnia Fitness, podczas którego wszystkie obiekty partnerskie w/w akcji w dniach 19.10.2020 – 26.10.2020, otworzą swoje drzwi bez żadnych opłat i zobowiązań, celem budowania świadomości na temat pozytywnych skutków wynikających z aktywności fizycznej.
 

KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ W NTF?

Każdy. Akcja skierowana jest do wszystkich grup wiekowych – od najmłodszych do najstarszych. Podczas Narodowego Tygodnia Fitness wszystkie obiekty uczestniczące w akcji będą przygotowane pod kątem programowym tak, aby każdy użytkownik mógł poczuć wartość dodaną podczas swojej wizyty lub wizyt w danym obiekcie lub obiektach. Szczegółowy regulamin akcji, w którym zawarte będą niezbędne informacje dot. zasad zapewniających bezpieczeństwo i transparentność wydarzenia można znaleźć pod tym adresem!
 
Jako branża z związana z budowaniem zdrowia i odporności, naszym obowiązkiem jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz zapewnienia 100% bezpieczeństwa podczas korzystania z naszych obiektów.
Egzamin z odpowiedzialności oraz pracy w nowej rzeczywistości do dnia dzisiejszego - zdajemy na mocne pięć ! Nie pozostaje Nam nic innego, jak kontynuowanie w/w działań w sposób, który nie będzie budził najmniejszych wątpliwości w zakresie sanitarnym - jak i każdym innym związanym z naszą działalnością. 
 
Podsumowując raz jeszcze: Celem akcji jest  edukacja w ramach korzyści płynących z aktywności fizycznej. Inspiracje czerpaliśmy z wielu innych organizacji, takich jak Fitness Industry Council of CanadaFitness AustraliaIHRSA czy EuropeActive.
 
 
Film promocyjny akcji: 
 

 

*materiał partnerski

 

Bez nazwy 1