Konferencja PEI już 21 marca w Warszawie

21 marca 2020 roku to dzień, w którym pasja spotyka się z branżą fitness, nauką i biznesem, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapisać się na PEI to jest to ostatni dzwonek!

Paweł Głuchowski, Jakub Mauricz, bracia Słodkiewicz to tylko garstka branżowych osobistości, która zajmie zaszczytne miejsce w strefie FITNESS/TRENING/ŻYWIENIE.

Prosto z wykładów o tematyce stricte treningowej będziecie mogli przenieść się na Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych, na którym spotkacie Katarzynę Figułę, Filipa Lewandowskiego z Social Tigers, Krzysztofa Pakulca i innych specjalistów, którzy opowiedzą o tajnikach sprzedaży, marketingu branżowego i budowania marki. 

 

I na tym oferta PEI się nie kończy!

Podczas trwania konferencji będziecie mieli okazję obejrzeć ogłoszenie wyników na TRENERA PERSONALNEGO ROKU, które – tak, jak ostatnio – wzbudza wiele pozytywnych emocji i wprowadza nutkę rywalizacji. Przyznajemy, że sami jesteśmy ciekawi, kto przejmie tytuł zeszłorocznego finalisty - rozśpiewanego Krzysztofa Kryja.

Kilkanaście wykładów z profesjonalistami. Strefy z gośćmi specjalnymi. Sprzęt. Nowinki i wszystko to, co ma wspólny mianownik z branżą, będzie czekało na Was już 21 marca w warszawskim hotelu Mariott.

Pasja, Edukacja, Inspiracja – tego możecie się spodziewać.

My będziemy, Was też zachęcamy!