Piotr Ośródka zapowiada XIV edycję Międzynarodowej Konwencji EU4YA by Tiguar

Piotr Ośrodka, CEO ekspertfitness.com i organizator konwencji EU4YA, udzielił wywiadu portalowi polskifitness.tv podczas otwarcia 30 klubu Xtreme Fitness Gyms w Jaworznie. Choć EU4YA odbędzie się w maju 2020 roku, to wiemy już co nieco na temat, tego, co będzie się na niej działo. Piotr Ośródka pozostaje nadal nieco tajemniczy, zaznaczając, że niektóre kwestie dotyczące Konwencji są wciąż dogrywane, ale wiemy już, że ta edycja EU4YA będzie niezwykła.

-Myślę, że to będzie edycja przełomowa pod wieloma względami. Chcemy wnieść ofertę na zupełnie inny poziom edukacyjny. Jestem przekonany, że będziemy mieć kilka zaskakujących elementów na Konwencji EU4YA w przyszłym roku.

Główną zmianą jest lokalizacja. Do tej pory, przez 13 lat, Międzynarodowa Konwencja Instruktorów Fitness i Trenerów Personalnych – EU4YA by tiguar odbywała się we współpracy z poznańskimi targami FIT EXPO. W 2020 roku Konwencja odbędzie się po raz pierwszy w Łodzi w hali targów EXPO Łódź. Jak zaznaczają organizatorzy, wyeliminuje to problem, który wielokrotnie zgłaszali uczestnicy poprzednich edycji czyli zbyt duże odległości pomiędzy poszczególnymi strefami Konwencji.
Jak podają organizatorzy, udział w imprezie potwierdzili już między innymi ProFi Fitness School, BLACKROLL Polska, Euro Fitness School, Les Mills, Piloxing, BodyART School, GOOD MOOV., TRX Polska, GT Training, Akademia Zdrofit, FitFabric, Slavica Dance, Fitness University, Slow Jogging, PTA – Personal Training Academy, Centrum Ruchu Olimpijka, w dalszym ciągu prowadzone są także rozmowy z innymi partnerami.

Niebawem ruszy rejestracja na EU4YA 2020. Start zapisów zapowiedziany jest na 15.01.2020. 

Więcej na temat EU4YA 2020 TUTAJ