Pierwszy w Polsce showroom TECHNOGYM już otwarty

Showroom TECHNOGYM

W Warszawie powstał pierwszy w Polsce showroom marki TECHNOGYM, otwarty przez oficjalnego przedstawiciela marki firmę ITP S.A. showroom znajduje się w Domu Dochodowym przy Placu Trzech Krzyży 3. Oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 9 października.
TECHNOGYM to znany na całym świecie producent urządzeń fitness, które wykorzystywane są m.in. na siłowniach, w klubach fitness, hotelach, SPA, centrach medycznych oraz w domach prywatnych. Firma działa w ponad 100 krajach na świecie. Produkty TECHNOGYM charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nowoczesnym designem.

 Jak poinformowała portal przedstawicielka firmy, Marketing Manager marki Technogym, Małgorzata Bierka, showroom jest skierowany przede wszystkim do  klienta indywidualnego. W lokalu znajdziemy urządzenia głównie do użytku domowego w tym między innymi linię Personal, zaprojektowaną przez włoskiego architekta Antonio Citterio, która wyróżnia się niezwykłym designem, wysoką jakością użytych materiałów i nowoczesną technologią. W skład tej serii wchodzi orbitrek, bieżnia, rower poziomy, rower pionowy i urządzenie Kinesis Personal, przeznaczone do treningu funkcjonalnego. W showroomie zobaczyć można również urządzenia z linii Skill, którą TECHNOGYM prezentowało m.in. na tegorocznej edycji targów FIWE w Warszawie. Linia ta stworzona została przy współpracy ze sportowcami startującymi na Igrzyskach Olimpijskich. Wykorzystywana jest zarówno w klubach fitness, jak i przez osoby prywatne. W showroomie dostępne są także akcesoria fitness takie jak hantle, kettle czy piłki do ćwiczeń. W ofercie znajdują się również domowe atlasy do ćwiczeń i  ławki. Na miejscu zainteresowani mają możliwość przetestowania każdego sprzętu. Część prezentowanych urządzeń można zakupić od ręki, natomiast pozostałe wymagają specjalnego zamówienia – czas oczekiwania to od 4 do 6 tygodni. Wynika to z personalizacji każdego produktu i tworzenia go pod indywidualne preferencje każdego Klienta. W showroomie na odwiedzających czekają przedstawiciele marki TECHNOGYM, którzy demonstrują produkty i udzielają informacji na ich temat.

Prace nad warszawskim shoowroomem trwały około półtora roku. W przyszłości, ITP S.A. planuje organizować w showroomie różnego rodzaju eventy, skierowane do mniejszych grup odbiorców.

Showroom TECHNOGYM jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 19:00.